fbpx
Zaznacz stronę

Gala KSW 47 w Łodzi

Data i godzina:

23 marca 2019

sobota

Miejsce:

Łódź

Atlas Arena

Nasze hotele w pobliżu:

Gala KSW 47 w Łodzi
Foto: sportowefakty.wp.pl/mma/756758/karta-walk-ksw-44-skompletowana-zobacz-kto-zawalczy-w-ergo-arenie

Dotychczas, w naszych wpisach zachęcaliśmy do wzięcia udziału w różnorodnych wydarzeniach muzycznych. Czasami były to także międzynarodowe targi. Dziś przychodzimy z zupełnie innego rodzaju eventem. Jesteś fanem KSW? Jeżeli chętnie obserwujesz emitowane w telewizji walki to ta propozycja powinna Ciebie zainteresować.


Gala KSW 47 – kiedy i gdzie?

Już 23 marca 2019 roku na ringu stanie najsilniejszy człowiek na Ziemi – Mariusz Pudzianowski (12-6, 5 KO, 2 Sub) – i zmierzy się z trudnym przeciwnikiem – Szymonem Kołeckim (6-1, 6 KO), który zdobył złoty medal na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie w podnoszeniu ciężarów. Z pewnością, walka ta będzie niezwykle zacięta, a wydarzenie to będzie zapierającym dech w piersi widowiskiem.

Gala KSW 47 – gdzie kupić bilety?

Do wydarzenia nie pozostało wiele czasu i choć bilety nadal są dostępne w sprzedaży, decyzję o ich zakupie należy podjąć możliwie jak najszybciej. Bowiem im bliżej gali KSW 47, tym zainteresowanie obserwowaniem na żywo widowiska jest coraz większe. Wejściówki można zakupić na platformie eBilet.pl, a ich cena zaczyna się od 70 złotych. Finalna cena biletu będzie uzależniona od wybranego miejsca, z którego chcemy obserwować walkę Mariusza Pudzianowskiego i Szymona Kołeckiego.

A co po gali KSW 47?

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że gala KSW 47 potrwa do późnych godzin wieczornych. W przypadku osób, które zdecydują się na przyjazd do Łodzi ze względu na zaplanowane wydarzenie, zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie zarezerwowanie miejsca noclegowego w mieście niżeli kilkugodzinny powrót samochodem w stanie silnego zmęczenia. Dodatkowo, Łódź choć rzadszym jest niż Kraków czy Warszawa kierunkiem turystycznym, skrywa ona wiele ciekawych miejsc wartych zobaczenia. Co Łódź ma do zaoferowania turystom? Interesujące (i liczne!) murale na ścianie, klimatyczną główną ulicę Piotrkowską, po której przyjezdni chętnie spacerują, Muzeum Włókiennictwa, Łódzki Ogród Botaniczny, Redegast oraz Planetarium – to tylko kilka z wielu punktów, które powinny znaleźć się w Twoim planie wycieczki.

Aby podróż na i z gali KSW 47 oraz późniejsze zwiedzanie przebiegło pomyślnie warto zdecydować się na nocleg w dogodnej lokalizacji. Szczególnie, że te nie muszą wcale być obciążające dla naszego portfela. Hotel Reymont, który mieści się przy ulicy Legionów wydaje się być tutaj świetną propozycją. Po pierwsze, jego usytuowanie umożliwi łatwe i szybkie poruszanie się po mieście. Po drugie Hotel Reymont to doskonałe miejsce noclegowe dla osób, które cenią dobry standard i profesjonalizm obsługi. Hotel to także jeden z punktów sieci AMW Hotele, co stanowi gwarancję zadowolenia z pobytu w każdym z nich.

A czy miałeś okazję przyjrzeć się bliżej początkom KSW? Wiesz od kiedy i dzięki komu mamy aktualnie przyjemność obserwować wyżej opisane widowiska? Zapoznaj się z najważniejszymi faktami zaprezentowanymi poniżej.

KSW – historia

Martin Lewandowski był dyrektorem Hotelu Marriott w Warszawie, kiedy w 2002 roku poznał Macieja Kawulskiego. Kawulski organizował wówczas jedno z największych w tym czasie wydarzeń sportowych w Polsce, a ponieważ obaj biznesmeni wywodzili się ze sztuk walki, szybko znaleźli wspólny język. Osiemnaście miesięcy później narodził się pierwszy pokaz KSW.

Promocja znana jest z czterech i ośmioosobowych turniejów, które do czasu KSW X – Dekalog miały miejsce w ciągu jednej nocy, jednak od czasów KSW XI są podzielone, a finał turnieju odbywa się na następnej imprezie. KSW XV to pierwsze wydarzenie bez nowego turnieju, tylko z dodatkowymi walkami i finałami z poprzednich turniejów.

Kilku zawodników, którzy odnieśli sukces w KSW, podpisało się pod bardziej znanymi promocjami, takimi jak UFC. KSW ma swój własny zespół bojowy, zespół KSW, który składa się z kilku elitarnych bojowników promocji, takich jak Mamed Khalidov, Jan Błachowicz, Krzysztof Kułak, Łukasz Jurkowski lub Antoni Chmielewski. KSW prowadzi większość swoich występów na żywo w różnych sieciach telewizyjnych (Polsat Sport, Polsat Sport Extra) w całej Europie. Od KSW XI promocja prowadzi swoje występy na żywo w ogólnodostępnej prywatnej telewizji Polsat.


Polub:
Udostępnij:

11 marca 2019 - Wydarzenie

  • Ostatnie wpisy

  • Chmurka tagów