fbpx
Zaznacz stronę

Koncert Alana Walkera w Poznaniu

Data i godzina:

13 kwietnia 2019

sobota

Miejsce:

Poznań

Nasze hotele w pobliżu:

Źródło: Głos Wielkopolski
Źródło: Głos Wielkopolski

Mimo młodego wieku lista osiągnięć 21-letniego norweskiego DJ-a oraz producenta muzycznego jest naprawdę długa i imponująca. Alan Walker, bo to o nim mowa swoją karierę jako DJ Walkzz rozpoczął w 2012 roku mając zaledwie 15 lat. Jego popularność w zaskakującym tempie przybiera na skali. Teraz, w 2019 roku będziemy gościć Alana Walkera w Polsce.

Jeden z najbardziej popularnych DJ-ów zagra na Międzynarodowych Targach Poznańskich 13 kwietnia 2019 roku. Ogłoszenie koncertu artysty wywołało wśród polskiej publiczności ogromne poruszenie. Przeczuwamy, że będzie to jedno z tych wydarzeń, których sprzedaż biletów potrwa zaledwie dwa dni.

Jak już powyżej zdradziliśmy – zainteresowanie wzięciem udziału w koncercie Alana Walkera jest bardzo duże. Z tego względu, decyzję o zakupie biletu należy podjąć możliwie jak najwcześniej, ponieważ sprzedaż biletów rozpocznie się już 10 grudnia o godzinie 10:00 na platformie livenation.pl. Jaki będzie koszt wejściówki? Tego dowiemy się w poniedziałek, gdy ruszy oficjalna sprzedaż biletów.

Nim przeniesiecie się na stronę livenation.pl w celu zakupu wejściówki, warto przemyśleć jeszcze jedną kwestię. Otóż, jeśli nie mieszkasz w Poznaniu i koncert Alana przekonał Ciebie do przyjazdu z odległego miejsca powinieneś rozważyć nocleg w dogodnej lokalizacji miasta. Dlaczego?

Po pierwsze, jest to istotne ze względu na bezpieczeństwo. Zmęczenie i znużenie podczas nocnej jazdy bywa często złym doradcą, dlatego podejmij rozważną decyzję. Skorzystaj z hotelu choćby na jedną noc, aby zregenerować siły.

Po drugie – czy miałeś okazję zwiedzić magiczne miejsca Poznania? A może było to wieki temu? Przyjazd na koncert to świetny pretekst, aby zostać w mieście na dłuższą chwilę i zwiedzić najważniejsze punkty na mapie miasta.

Rozważ skorzystanie z usług Hotelu Ikar. Dlaczego warto wziąć je pod uwagę? Miejsce to charakteryzuje wysoki standard przy stosunkowo niskiej cenie. Dodatkowo, personel jest niezwykle dyskretny i pomocny. Mało tego,usytuowany jest w dogodnej lokalizacji, która nie tylko usprawni dojazd na miejsce koncertu, a więc ulicę Glogowską 14, ale także późniejsze zwiedzanie miasta. Na Międzynarodowe Targi Poznańskie dotrzesz w zaledwie 7 minut jazdy autobusem. W pobliżu miejsca noclegowego znajduje się Stare Miasto, Ratusz, a także Jezioro Maltańskie.

Alan Walker w Poznaniu
Źródło: Głos Wielkopolski

Zaczekaj jeszcze chwilę! Zanim wyruszysz na koncert pełen wrażeń, warto abyś zapoznał się z osiągnięciami artysty (a lista ich jest naprawdę długa!). Co wiesz o Alanie Walkerze? Sprawdź swoją wiedzę zapoznając się z krótkim opisem kariery znanego DJ-a, który umieściliśmy poniżej.

Alan Walker

W 2012 roku Walker słuchał utworu Davida Whistle’a (znanego wtedy jako DJ Ness) i zdecydował się zapytać włoskiego DJ-a, w jaki sposób wyprodukował swoją muzykę.Zainspirowany przez producentów EDM K-391 i Ahrix, a także pod wpływem twórców filmowych takich jak Hans Zimmer i Steve Jablonsky zaczął komponować swojąmuzykę na swoim laptopie z FL Studio. W lipcu 2012 roku, dzięki pomocy i opiniom fanów online, zaczął karierę muzyczną i powoli zaczął publikować swoją muzykę na YouTube i SoundCloud.

Walker wydał utwór „Fade” 17 sierpnia 2014 r. Utwór przykuł uwagę po jego ponownym wydaniu przez wytwórnię NoCopyrightSounds 19 listopada. Ten utwór ma ponad 300 milionów wyświetleń na YouTube, 79 milionów odsłon w Spotify, i 20 milionów strumieni w SoundCloud. Stał się najpopularniejszym utworem na kanale i jest szeroko stosowany przez YouTuberów w swoich filmach. Utwory”Spectre” i „Force” pojawiły się w 2015 roku.

Walker podpisał kontrakt z MER Musikk w ramach Sony Music Sweden, a jego kolejny singiel „Faded” był zremasterowaną wersją wokalną „Fade”. Został wydany 8 grudnia. Singiel znalazł się na szczycie listy przebojów w Austrii, Niemczech, Szwajcarii i Szwecji, na listach iTunes w 32 krajach, a także w dziesiątce w globalnej tabeli Spotify. Teledysk na YouTube ma ponad 2 miliardy wyświetleń i 13 milionów pozytywnych komentarzy, plasując go wśród 10 najpopularniejszych filmów z YouTube. Singiel otrzymał także oficjalne remiksy z Tiësto, Dash Berlin i Hardwell.


Polub:
Udostępnij:

10 grudnia 2018 - Wydarzenie

  • Ostatnie wpisy

  • Chmurka tagów