fbpx
Zaznacz stronę

Koncert Bryana Ferrego we Wrocławiu

Data i godzina:

03 czerwca 2019

poniedziałek
Godz. 20:00

Miejsce:

Wrocław

Narodowe Forum Muzyki

Nasze hotele w pobliżu:

Koncert Bryana Ferrego we Wrocławiu
Foto: blog.ticketmaster.com.au/music/roxy-music-bryan-ferry-australia-tour-8765

Dla miłośników muzyki lat 80-tych koncert Bryana Ferrego to nie lada gratka. Nucone od lat hity jak „In Your Mind”, „The Jazz Age” czy „Let’s Stick Together” teraz będą mogły zabrzmieć na polskiej scenie. Ty także jesteś fanem głosu brytyjskiego Artysty? Informacje zawarte w poniższym wpisie mogą Cie zatem zainteresować.
Koncert Bryana Ferrego – kiedy i gdzie?

Jedno z najgorętszych wydarzeń tego roku będzie miało miejsce latem. Koniecznie zapisz w kalendarzu tą datę i nic nie planuj! Bowiem znany wokalista wystąpi już 3 czerwca 2019 roku w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. Na scenie pojawi się punkt 20:00.

Koncert Bryana Ferrego – koszt biletu

Bilety na koncert Bryana Ferrego dostępne są na platformie livenation.pl. Koszt nabycia wejściówki zaczyna się od 229 złotych. Dostępne są także droższe bilety, które upoważniają do obserwowania wydarzenia w dogodniejszej lokalizacji. Nie zwlekaj jednak z decyzją o jego nabyciu, ponieważ pula biletów z każdym dniem coraz bardziej się zmniejsza.

A co po koncercie?

Po zakończonym koncercie osoby, które zdecydowały się na przyjazd z odległego miasta, mają dwie opcje. Pierwsza z nich to po prostu powrót do domu. W tym przypadku trzeba jednak liczyć się z tym, że powrót będzie wiązać się z wieloma godzinami spędzonymi za kierownicą, co nie jest najlepszym rozwiązaniem pod względem bezpieczeństwa. Drugą możliwością jest zapewnienie miejsca noclegowego w dobrej lokalizacji i cieszenie się urokami pięknego Wrocławia o jeden dzień dłużej. Dzięki temu nie tylko będziemy wypoczęci kolejnego dnia, ale będziemy mieć również możliwość odkrycia najciekawszych miejsc z mapy turystycznej miasta. Co jest warte zobaczenia? Z pewnością Rynek, Ratusz, Hala Stulecia, Fontanny Wrocławskie, ZOO, Panorama Racławicka i wiele wiele więcej!

Hotel Wieniawa to miejsce noclegowe, które usytuowane jest przy ulicy Gajowickiej. Dobra lokalizacja hotelu umożliwi sprawne dotarcie na miejsce koncertu Bryana Ferrego, a w kolejnym dniu – zwiedzanie Wrocławia. Ponadto, Hotel Wieniawa charakteryzuje wysoki standard, dobra cena oraz profesjonalna obsługa. Ten, tak jak i pozostałe punkty sieci AMW Hotele stanowią gwarancję zadowolenia z pobytu.

Zanim wyruszysz na koncert Bryana Ferrego chcielibyśmy zachęcić Cię do zapoznania się z jego historią i sukcesami, a zdecydowanie jest o czym mówić! Przekonaj się sam, zapoznając się z poniższym opisem.

Bryan Ferry

Bryan Ferry – angielski piosenkarz i autor piosenek. Jego głos został opisany jako „elegancki, uwodzicielski krok”. Ustanowił także charakterystyczny wizerunek i styl krawiecki; według The Independent, Ferry i jego współczesny David Bowie wpłynęli na pokolenie zarówno swoją muzyką, jak i występami. Peter York opisał Ferry’ego jako „obiekt sztuki”, który „powinien wisieć w Tate”.

Ferry stał się czołowym wokalistą i głównym autorem piosenek w zespole muzyki rockowej Roxy Music, zdobywając trzy nagrody. 1 albumy i 10 singli, które dotarły do pierwszej dziesiątki w Wielkiej Brytanii w latach 1972-1982. Wśród nich były: „Virginia Plain”, „Street Life”, „Love is the Drug”, „Dance Away”, „Angel Eyes” i ” Avalon „.

Ferry rozpoczął karierę solową w 1973 roku, wciąż będąc członkiem Roxy Music. Jego wczesne solowe hity to „A Hard Rain’s a-Gonna Fall”, „Let’s Stick Together” i „This Is Tomorrow”. Ferry opuścił Roxy Music po wydaniu ich najlepiej sprzedającego się albumu Avalon w 1982 roku, aby skoncentrować się na karierze solowej. Ferry sprzedał ponad 30 milionów albumów na całym świecie.

Poza tym, że sam jest płodnym autorem piosenek, Ferry nagrał wiele coverów utworów innych artystów, w tym standardy z Great American Songbook, w albumach takich jak The Foolish Things (1973), Another Time, Another Place (1974), Let’s Stick Together (1976), As Time Goes By (1999), a także Dylanesque (2007), okładka Boba Dylana. W 2019 roku Ferry zostanie wprowadzony do Hall of Fame Rock and Roll jako członek Roxy Music.


Polub:
Udostępnij:

09 kwietnia 2019 - Wydarzenie

  • Ostatnie wpisy

  • Chmurka tagów