fbpx
Zaznacz stronę

Koncert Pink w Warszawie

Data i godzina:

20 lipca 2019

sobota

Miejsce:

Warszawa

Stadion Narodowy

Foto: expresstabloid.ba

Koncerty tej znanej amerykańskiej piosenki cieszą się w Polsce ogromnym zainteresowaniem. Pink, a właściwie Alecia Beth Moore, zawsze chętnie wraca w nasze strony, aby zagrać koncert pełen wrażeń dla słuchaczy. Artystka po raz trzeci zagra na polskiej scenie.

Byłeś zawiedziony, że w poprzednich latach nie udało się Tobie zdobyć biletu? A może uczestniczyłeś w wydarzeniu i zrobił na Tobie duże wrażenie? Bez względu na to, jak brzmiała odpowiedź na wyżej postawione pytania – rozważ udział w koncercie Pink 2019. Odbędzie się on 20 lipca 2019 na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Jeśli jesteś zainteresowany tym wydarzeniem, to z pewnością zastanawiasz się, gdzie możesz nabyć bilety. Otóż, wejściówki zakupisz między innymi na platformie eBilet.pl, a ich koszt to minimum 220 złotych. Dostępnych jest kilka opcji biletu, które przydzielone są do poszczególnych miejsc na trybunach lub płycie głównej. To od Ciebie zależy, z którego punktu będziesz mógł obserwować koncert gwiazdy.

Zastanawiamy się, czy na co dzień mieszkasz w Warszawie? Jeśli nie, to powinieneś pomyśleć o jeszcze jednej kwestii nim wyruszysz na występ Pink. Mamy na myśli nocleg w dobrej lokalizacji. Jest on szczególnie ważny dla osób, które mieszkają w miejscu oddalonym od stolicy o kilkadziesiąt, bądź nawet kilkaset kilometrów. Mając na względzie bezpieczeństwo lepszym pomysłem będzie pozostanie w Warszawie do rana, a kolejnego dnia wypoczętym wrócić do domu i obowiązków. Warto wziąć pod uwagę także dłuższy pobyt w stolicy, która dla turystów oferuje pełen wachlarz atrakcji.

Hotel Belwederski oraz Hotel Mazowiecki wydają się być opcją godną uwagi. Usytuowanie w centrum miasta z pewnością usprawni późniejsze poruszanie się po nim. Bez trudu, dotrzesz na Stadion Narodowy, a więc miejsce koncertu, a także na Stare Miasto. Hotel Belwederski oraz Hotel Mazowiecki charakteryzuje wysoki standard oraz obecność dyskretnej obsługi.Ale to nie wszystko, hotele dysponują pokojami w przystępnej cenie, tak jak inne punkty z sieci hoteli AMW Hotele.

Pink

Foto: billboard.com
Foto: billboard.com

Alecia Beth Moore (ur. 8 września 1979), znana zawodowo jako Pink to amerykańska piosenkarka, autorka tekstów, tancerka i aktorka. Początkowo członkini grupy dziewcząt Choice w 1995 roku, LaFace Records dostrzegła potencjał w Pink i zaproponowała jej kontrakt solowy. Jej debiutancki album studyjny R & B, Can not Take Me Home (2000), uzyskał podwójną platynę w Stanach Zjednoczonych i zrodził dwie pierwsze dziesięć piosenek Billboard Hot 100: „There You Go” i „Most Girls”. Zyskała kolejne uznanie dzięki wspólnemu singlowi „Lady Marmalade” z Moulin Rouge! soundtrack, który znalazł się na szczycie wielu list przebojów na całym świecie. Ponownie skupiając swoje brzmienie na pop-rocku z drugim albumem studyjnym, Missundaztood (2001), album sprzedał się w ponad 13 milionach kopii na całym świecie.

Podczas, gdy trzeci album studyjny Pink, Try This (2003), sprzedał się w mniejszej liczbie kopii niż w poprzedniej pracy, zdobył jej nagrodę Grammy dla najlepszego kobiecego rockowego występu wokalnego. Powróciła na szczyt list przebojów dzięki czwartym i piątym albumom studyjnym I’m NotDead (2006) i Funhouse (2008), które wygenerowały najlepsze dziesięć singli”Who Knew” i „U + Ur Hand”, a także jako hit numer jeden”So What”. Szósty album studyjny Pink, The Truth About Love (2012),był jej pierwszym albumem, który zadebiutował na szczycie listy Billboard 200 i zrodził jej czwarty numer jeden – „Just Give Me a Reason”. W 2014 roku Pink nagrał wspólny album Rose Ave. z kanadyjskim muzykiem Dallas Greenpod duetem muzyki ludowej o nazwie You + Me. Jej siódmy album studyjny, Beautiful Trauma (2017), stał się trzecim najlepiej sprzedającym się albumem roku i zobaczył sukces swojego wiodącego singla „What About Us”.Uznany za swój charakterystyczny, chrapliwy głos i akrobatyczną obecność na scenie, Pink sprzedał ponad 130 milionów płyt na całym świecie, co czyni ją jednym z najlepiej sprzedających się artystów muzycznych na świecie.


Polub:
Udostępnij:

10 grudnia 2018 - Wydarzenie

  • Ostatnie wpisy

  • Chmurka tagów