fbpx
Zaznacz stronę

Koncert Toma Rosenthala w Warszawie

Data i godzina:

23 maja 2019

czwartek

Miejsce:

Warszawa

Palladium

Foto: mldspot.com/music/
Foto: mldspot.com/music/

Ogłaszając trasę koncertową z uwzględnieniem jednego z polskich miast, Tom Rosenthal, nie przypuszczał, że zainteresowanie jego wystąpieniem będzie tak duże. Bilety wyprzedały się błyskawicznie, a setki fanów było zawiedzionych, że nie będzie dane im podziwiać twórczości Artysty na żywo. Znany i ceniony wokalista postanowił jednak, że zagra dwa koncerty.

 

 

 

Koncert Toma Rosenthala – data i miejsce wydarzenia

Jeżeli znalazłeś się w grupie osób, którym nie udało się zakupić biletu na koncert Toma albo dowiedziałeś się o tym wydarzeniu po fakcie – teraz wejściówki są na wyciągnięcie Twojej ręki. Rosenthal zagra w warszawskim Palladium już 23 maja 2019 roku. Tą datę zdecydowanie warto zaznaczyć sobie w kalendarzu!

Koszt biletu na koncert Toma Rosenthala

Bilet możesz nabyć na platformie goout.net.pl, a koszt wstępu waha się od 89 do 100 złotych. Cena wejściówki, musicie przyznać, jest zaskakująco niska.

A co po koncercie Toma Rosenthala?

Czy na co dzień mieszkasz i pracujesz w Warszawie? Nie? Jeśli mimo to rozważasz przyjazd na koncert Toma Rosenthala, warto wziąć pod uwagę nocleg w dobrej lokalizacji. Dlaczego? Po pierwsze, bezpieczny powrót po koncercie, który kończy się o późnych godzinach wieczornych to priorytetowa kwestia. Zmęczenie często bywa złym doradcą podczas prowadzenia auta w środku nocy. Po drugie, warto skorzystać z okazji i zwiedzić najciekawsze miejsca stolicy Polski. Warszawa bowiem ma wiele do zaoferowania.
Hotel Belwederski i Hotel Mazowiecki to nasze propozycje. Sprawdzą się zarówno analizując kwestię dotarcia na miejsce koncertu, jak również późniejszego odkrywania ciekawych punktów na mapie Warszawy. Dogodna lokalizacja to nie jedyna zaleta wyróżnionych miejsc noclegowych. Hotel Belwederski i Hotel Mazowiecki to przede wszystkim dobry standard, konkurencyjna cena oraz profesjonalna obsługa.

Poniżej prezentujemy krótki spis twórczości Toma Rosenthala. Jak wyglądały początki muzyka? Jakimi nagrodami może się poszczycić? O tym poniżej.

Tom Rosenthal – co powinieneś wiedzieć?

Tom Rosenthal to brytyjski piosenkarz, autor tekstów i kompozytor. Jego muzyka została określona jako „krótkie, umiejętnie spreparowane piosenki popowe”.

Teledyski do „A Thousand Years”, „As Luck Have It It”, „I Like It When You’re Gone”, „Lead Me To You” oraz „Fenn” to Vimeo Staff Picks spotkały się z wielkim uznaniem. Film „Watermelon” znalazł się na liście 30 teledysków z 2014 r. The Huffington Post.

Jego teledyski otrzymały ponad 40 milionów wyświetleń na YouTube, a jego utwory zostały odtworzone ponad 100 milionów razy w serwisie Spotify. Ma wiele piosenek o ludziach i kontrowersyjnych wydarzeniach, np. I’m Yohan Blake (o Yohan Blake i jego lekkiej atletyce przeciwko Usainowi Boltowi), Hey, Luis (o uszczypliwym ataku Luisa Suareza), Melania (o pierwszej kobiecie Melanie Trump) a także piosenka bożonarodzeniowa wraz z The Michalaks dla założyciela Amazona Jeffa Bezosa: Drogi Panie Amazonko.

„Go Solo” znalazło się na ścieżce dźwiękowej niemieckiego filmu Head Full of Honey (2014), filmu dokumentalnego Kid Poker (2015), filmu dokumentalnego NFL Hard Knocks oraz zwiastuna filmu Felixa i Meiry. „Go Solo” i „I Want You in My Dreams” znalazły się w nagradzanym filmie fabularnym Where We’re Meant to Be.

Tom napisał także wiele ścieżek dźwiękowych do filmów krótkometrażowych i reklam.

Tom wyprodukował serię dziesięciu vlogów, które rozpoczęły się 10 marca 2016 r. i zakończyły się 19 kwietnia 2016 r. Vlogi zawierają mieszankę występów na żywo z rodziną i przyjaciółmi. Rozpoczął drugą serię vloga w dniu 13 sierpnia 2017 r., która zakończyła się 29 grudnia 2017 r.

Tom zagra swój pierwszy koncert w St Pancras Old Church w środę, 13 marca 2019 roku.


Polub:
Udostępnij:

27 lutego 2019 - Wydarzenie

  • Ostatnie wpisy

  • Chmurka tagów