fbpx
Zaznacz stronę

Kontakt

Szanowni Państwo,

W celu dokonania rezerwacji prosimy korzystać z formularza dostępnego na stronie głównej lub stronie danego hotelu. Formularz kontaktowy służy do przesyłania wyłącznie pytań i uwag.

Serdecznie zapraszamy!

• Kontakt •




Nasze hotele

Hotel Royal *** Kraków

ul. św. Gertrudy 26-29
31-048 Kraków
woj. małopolskie
tel: 12 421 35 00
fax: 12 421 35 27
e-mail: royal@amwhotele.pl
dojazd | czytaj więcej

Hotel Kopernik **/*** Toruń

ul. Wola Zamkowa 16
87-100 Toruń
woj. kujawsko-pomorskie
tel: 56 659 73 33
fax: 56 652 25 73
e-mail: kopernik@amwhotele.pl
dojazd | czytaj więcej

Hotel Belwederski *** Warszawa

ul. Belwederska 44 C
00-594 Warszawa
woj. mazowieckie
tel: 22 840 40 11
fax: 22 840 08 47
e-mail: belwederski@amwhotele.pl
dojazd | czytaj więcej

Cassubia Hel

ul. Boczna 11
84-150 Hel
woj. pomorskie
tel: 693 080 091
e-mail: cassubia@amwhotele.pl
dojazd | czytaj więcej

Hotel Wieniawa ** Wrocław

ul. Gajowicka 130
53-322 Wrocław
woj. dolnośląskie
tel: 71 780 90 00
tel: 71 792 50 63
fax: 71 361 95 61
e-mail: wieniawa@amwhotele.pl
dojazd | czytaj więcej

Hotel Huzar *** Lublin

ul. Spadochroniarzy 9
20-043 Lublin
woj. lubelskie
tel: 81 533 05 36
tel: 81 533 51 20
tel: 81 533 51 21
fax: 81 533 05 36
e-mail: huzar@amwhotele.pl
dojazd | czytaj więcej

Hotel Reymont *** Łódź

ul. Legionów 81
91-072 Łódź
woj. łódzkie
tel: 42 633 80 23
fax: 42 633 80 23
e-mail: reymont@amwhotele.pl
dojazd | czytaj więcej

Hotel Dedal ** Malbork

ul. Gen. de Gaulle’a 5
82-200 Malbork
woj. pomorskie
tel: 55 272 31 37
fax: 55 647 90 80
e-mail: dedal@amwhotele.pl
dojazd | czytaj więcej

Hotel Ikar *** Poznań

ul. Solna 18
61-736 Poznań
woj. wielkopolskie
tel: 61 658 71 05
fax: 61 658 71 15
e-mail: ikar@amwhotele.pl
dojazd | czytaj więcej

Hotel Iskra *** Radom

ul. Planty 4
26-600 Radom
woj. mazowieckie
tel: 48 363 87 45
fax: 48 363 87 45
e-mail: iskra@amwhotele.pl
dojazd | czytaj więcej

Hotel Hetman *** Rzeszów

ul. Langiewicza 29 b
35-085 Rzeszów
woj. podkarpackie
tel: 17 850 71 91
fax: 17 850 71 92
e-mail: hetman@amwhotele.pl
dojazd | czytaj więcej

Zamek Czocha ** Sucha

59-820 Leśna
woj. dolnośląskie
tel: 75 721 15 53
fax: 75 724 22 30
e-mail: zamekczocha@amwhotele.pl
dojazd | czytaj więcej

Hotel Kapitan * Szczecin

ul. Narutowicza 17 d
70-240 Szczecin
woj. zachodniopomorskie
tel: 91 434 33 62
fax: 91 433 34 28
e-mail: kapitan@amwhotele.pl
dojazd | czytaj więcej

Hotel Rycerski *** Szczecin

ul. Potulicka 1a
70-230 Szczecin
woj. zachodniopomorskie
tel: 91 814 66 01
fax: 91 488 81 64
e-mail: rycerski@amwhotele.pl
dojazd | czytaj więcej

Hotel Mazowiecki * Warszawa

ul. Mazowiecka 10
00-048 Warszawa
woj. mazowieckie
tel: 22 827 23 65
fax: 22 827 15 00
e-mail: mazowiecki@amwhotele.pl
dojazd | czytaj więcej