preloder
Zaznacz stronę

Nowy Rok na początku Polski! Sylwester na Helu

Polska sięga od Bałtyku po gór szczyty. Większość z nas automatycznie kojarzy Sylwestra z Zakopanym. Zimowa stolica Polski to sam kraniec naszego kraju, można z nostalgią powiedzieć: Rok kończy się tam gdzie Polska. Można też odwrócić to myślenie: Rok zaczyna się tam, gdzie Polska – na Helu.

A może nad morze?

Sylwester nad morzem cieszy się z roku na rok coraz większą popularnością. Gwarne w sezonie miejscowości nadmorskie w tym czasie stają się ciche i przytulne. Są całkowicie odmienne od tego, co pamiętamy z letnich dni. Zwłaszcza Hel robi w tym czasie imponujące wrażenie. Może warto w tym roku odejść od schematów i zamiast w tradycyjnie w górach, świętować nadejście Nowego Roku w Cassubi, położonej w sercu Helu?

Spotkanie z Nowym Rokiem

Ta piękna i wyjątkowa miejscowość w Sylwestrową noc posiada wyjątkowy klimat, który poczuć można tylko w ten jeden dzień roku. Nie ma nic lepszego, jak o północy stanąć na helskiej plaży, spojrzeć na horyzont i powitać kolejny rok. Ma ono niebywale symboliczny wymiar. Nowy Anno Domini nadciąga do nas prze morze, wita się z Polską ziemię na jego brzegu, by od razu pomknąć w głąb kraju. Jako pierwsi mamy do czynienia z przejściem w nowe, które niesie nadzieję na tylko dobre dni.

Magiczne chwile w Cassubi

Możesz doświadczyć tego niebywałego momentu z naszą pomocą. W Cassubi, położonej w samym centrum Helu, będziesz mógł spędzić zdecydowanie niezapomniany Sylwester. Cassubia ugości cię tak, że poczujesz wyjątkowość sylwestrowej nocy. Zwłaszcza, jeżeli ten dzień jest dla Ciebie ważny, będziesz mógł spędzić go z nami zdala od zgiełku tłumu, ale wcale nie nudnie. Cudowna atmosfera Helu uczyni z niego prawdziwe święto, które pozostanie w pamięci na długie lata. W klimatycznych knajpach, barach i restauracjach, położonych nieopodal obiektu, spędzisz niezapomniane chwile oczekiwania na północ, która przyniesie Nowy Rok. Zaś, gdy ta chwila nastąpi, spoglądając z deptaku będziesz mógł obejrzeć fajerwerki rozbłyskające nad całą Zatoką Gdańską. Zdecydowanie warto spędzić sylwestra na Helu!


Polub:
Udostępnij:

29 listopada 2018 - Blog

  • Ostatnie wpisy

  • Chmurka tagów

  • preloder