fbpx
Zaznacz stronę

Phil Collins zagra w Warszawie

Data i godzina:

26 czerwca 2019

środa

Miejsce:

Warszawa

Phil Collins
Foto: somethingelsereviews.com

Tego Artysty przez wielkie „A” z pewnością nikomu przedstawiać nie trzeba. Wokalista wielkiego formatu, który ze sceną jest związany już od 1968 roku. Mimo wielu lat intensywnej kariery nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. 6-letnia przerwa w koncertowaniu Phila Collinsa utwierdziła go w przekonaniu, że jego miejsce jest właśnie na scenie. Za namową rodziny i ogromnej grupy fanów, w 2015 powrócił do swojego przeznaczenia – muzyki.

Powrót Phila Collinsa wywołał ogromne poruszenie wśród wiernych słuchaczy legendarnego wokalisty. Nic więc dziwnego, że ogłoszenie każdego kolejnego występu rodziło gigantyczne zainteresowanie, co skutkowało wyprzedaniem biletów w zaledwie parę chwil. Teraz, w ramach trasy Still Not Dead Yet Live, wystąpi także w Polsce. Artysta zagra 26 czerwca 2019 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Data wydarzenia jest nam znana, ale gdzie można nabyć bilet wstępu?Podpowiadamy – wejściówki zakupisz między innymi na platformie livenation.pl. Cena za jedną sztukę to 355 złotych wzwyż. Dostępne są także bilety z pakietu VIP, Platinum, a także Hospitality. Pamiętaj – jeśli chcesz być częścią tego ogromnego wydarzenia, nie możesz zwlekać z ich zakupem. Chętnych na spotkanie z legendarnym wokalistą jest wiele, a pula biletów z każdą chwilą jest coraz mniejsza.

No dobrze, przypuśćmy, że bilet trafił także i do Twoich rąk (czego Ci życzymy!). Jest jeszcze jedna kwestia, o którą należy zadbać wybierając się na koncert Phila Collinsa. Jeżeli wybierasz się na niego z odległego miasta,wiadomym jest, że powrót w środku nocy nie jest dobrym pomysłem. Ze względów bezpieczeństwa warto zdecydować się na nocleg w dobrej lokalizacji. Poza tym,przyjazd na czerwcowe wydarzenie można połączyć z kilkudniowym pobytem w stolicy. Zwiedzanie magicznej Warszawy, szczególnie letnimi wieczorami jest niezwykle przyjemne.

Hotel Mazowiecki lub Hotel Belwederski to nasze propozycje. Mieszczą się one w centrum Warszawy, dzięki czemu późniejsze zwiedzanie będzie zdecydowanie łatwiejsze. Dodatkowo, podróż na miejsce koncertu, a więc Stadion Narodowy, nie zajmie Tobie więcej niż 15 minut jazdy autobusem. Warto także wspomnieć, że zarówno Hotel Mazowiecki, jaki Hotel Belwederski należą do sieci hoteli AMW Hotele. Co to oznacza? Gwarancję wysokiego standardu, stosunkowo do jakości dobrą cenę, a także profesjonalną obsługę.

Phil Collins
Foto: IrishNews.com

Zanim jednak wyruszysz na jedno z największych wydarzeń 2019 roku,warto, abyś przyjrzał się bliżej historii kariery, a także sukcesom Philip’a Collins’a. Poniżej zestawiliśmy najważniejsze informacje o angielskim Artyście. O których wcześniej nie słyszałeś? Sprawdź swoją wiedzę!

Phil Collins

Philip David Charles Collins LVO (ur. 30 stycznia 1951 r.) to angielski perkusista, piosenkarz, autor tekstów, multiinstrumentalista, producent muzyczny i aktor. Był perkusistą i wokalistą zespołu rockowego Genesis, a także solowym artystą. W latach 1982-1989 Collins zdobył karierę solową. Do jego najbardziej udanych singli z tego okresu należą „In the Air Tonight”,”Against All Odds”,”One More Night”, „Sussudio”,”Two Hearts” i „Another Day in Paradise” .

Urodzony i wychowany w zachodnim Londynie, Collins grał na perkusji od piątego roku życia i ukończył szkołę teatralną. Następnie rozpoczął karierę muzyczną, dołączając do Genesis w 1970 r. Jako perkusista, a następnie został wokalistą w 1975 r. po odejściu Petera Gabriela. Collins rozpoczął karierę solową w latach 80., początkowo inspirowany rozpadem małżeńskim i umiłowaniem muzyki soul, wydając serię udanych albumów, w tym Face Value (1981), No Jacket Required (1985) i … Ale Seriously (1989 ). Collins stał się jednym z najbardziej udanych popowych i współczesnych dorosłych piosenkarzy lat 80. i późniejszych. W 1996 roku Collins opuścił Genesis, aby skupić się na pracy solowej. Po pięcioletniej emeryturze, aby skupić się na życiu rodzinnym Collins opublikował autobiografię i rozpoczął trasę Not Dead Yet Tour, która trwa od czerwca 2017 do lutego 2019.

Dyskografia Collinsa obejmuje osiem albumów studyjnych, które sprzedały 33,5 miliona certyfikowanych egzemplarzy w USA i około 150 milionów na całym świecie, co czyni go jednym z najlepiej sprzedających się artystów na świecie.


Polub:
Udostępnij:

10 grudnia 2018 - Wydarzenie

  • Ostatnie wpisy

  • Chmurka tagów