fbpx
Zaznacz stronę

Koncert Backstreet Boys w Warszawie

Data i godzina:

24 czerwca 2019

poniedziałek

Miejsce:

Warszawa

Torwar

Koncert Backstreet Boys w Warszawie
Foto: nme.com/blogs/nme-blogs/backstreet-boys-interview-2018-2316121

Ku radości fanów Backstreet Boys, zespół już tego lata zaprezentuje na polskiej scenie swój nowy album „DNA”. Amerykański band nie tylko miał pracowity początek bieżącego roku, bowiem w roku 2018 wypuścił aż dwa single, w tym „Chances” z Shawnem Mendesem, który okazał się totalnym hitem!

Koncert Backstreet Boys – data i miejsce

Wspomnieliśmy powyżej, że zespół w skład, którego wchodzą Nick Carter, Brian Littrell, Howie Dorough, AJ MC Lean oraz Kevin Richardson, wystąpią w Polsce w jeden z wieczorów tego lata. Precyzując, koncert odbędzie się 24 czerwca 2019 roku na warszawskim TORWARZE, mieszczącym się przy ulicy Łazienkowskiej 6A.

Koncert Backstreet Boys – koszt biletu

Niezaprzeczalnie, jest to jedno z największych wydarzeń 2019 roku. W związku z tym, tak jak w przypadku innych imprez cieszących się tak dużym zainteresowaniem, sprzedaż biletów może rozegrać się niezwykle szybko. Wejściówki na występ Backstreet Boys są nadal dostępne na platformie livenation.pl, niemniej jednak decyzję o wzięciu udziału w koncercie nie można odkładać zbyt długo. Cena biletu to 240zł wzwyż.

A co po koncercie?

Jak powszechnie wiadomo, koncerty popularnych zagranicznych gwiazd często wiążą się z korkami, które tworzą się po zakończeniu występu. Aby uniknąć wielu godzin spędzonych za kierownicą (jeśli decydujesz się przyjechać na koncert z innego miasta) warto rozważyć nocleg w Warszawie. Ponadto, koncert Backstreet Boys stanowi świetną okazję to zapoznania się z ciekawymi miejscami naszej stolicy. Choć Warszawa słynie z Pałacu Kultury i Nauki oraz Łazienek to z pewnością nie są jedyne miejsca warte uwagi.

Decydując się na pobyt w mieście, warto przed wyjazdem przeanalizować opcje noclegowe. Hotel Belwederski oraz Hotel Mazowiecki to punkty, które warto wziąć pod uwagę. Zarówno jeden, jak i drugi hotel wyróżnia świetna lokalizacja i dobre połączenie komunikacyjne. To ważna kwestia biorąc pod uwagę zarówno dotarcie na miejsce koncertu Backstreet Boys, jak i późniejsze zwiedzanie miasta. Dodatkowo, na uznanie zasługuje dobra jakość oraz stosunkowo niska cena. Hotel Belwederski oraz Hotel Mazowiecki to gwarancja zadowolenia, jak podczas pobytu w każdym z pozostałych punktów sieci AMW Hotele.

Możemy zająć Tobie jeszcze kilka minut? Przygotowaliśmy dla Ciebie krótki opis najważniejszych informacji dotyczących zespołu. Co powinieneś wiedzieć?

Backstreet Boys

The Backstreet Boys (często określany skrótem BSB) to amerykańska grupa wokalna, założona w Orlando na Florydzie w 1993 roku. W jej skład wchodzą AJ McLean, Howie Dorough, Nick Carter, Kevin Richardson i Brian Littrell.

Grupa zyskała sławę dzięki debiutanckim międzynarodowym albumem Backstreet Boys (1996). W następnym roku wydali swój drugi międzynarodowy album Backstreet’s Back (1997) wraz z ich własnym tytułem debiutanckiego albumu w USA, który kontynuował sukces grupy na całym świecie. Wznieśli się do superstardu z trzecim studyjnym albumem Millennium (1999) i kolejnym albumem Black & Blue (2000).

Po dwuletniej przerwie zespół wydał kolejny album Never Gone (2005). Po zakończeniu Never Gone Tour w 2006 roku Richardson opuścił grupę, aby realizować inne cele. Następnie grupa wydała dwa albumy jako kwartet: Unbreakable (2007) i This Is Us (2009).

W 2012 roku grupa ogłosiła, że Richardson dołączył do nich na stałe. W następnym roku obchodzili swoją 20. rocznicę i wydali swój pierwszy niezależny album, In a World Like This (2013). Grupa wydała także swój pierwszy film dokumentalny, zatytułowany Backstreet Boys: Show ‚Em What You’re Made Of w styczniu 2015 r.

The Backstreet Boys sprzedali ponad 100 milionów płyt na całym świecie, czyniąc z nich najlepiej sprzedający się zespół chłopców wszechczasów i jeden z najlepiej sprzedających się artystów muzycznych na świecie. Jest to pierwsza grupa od Led Zeppelin, która osiągnęła 10 pierwszych albumów w pierwszej 10 na liście Billboard 200.

The Backstreet Boys to jeden z nielicznych zespołów, którzy odnoszą sukcesy długo po osiągnięciu szczytu. Utwór „DNA” z albumu 2019 zadebiutował na pierwszym miejscu, ponad dwie dekady po utworzeniu grupy. Grupa otrzymała gwiazdę na Hollywood Walk of Fame 22 kwietnia 2013 r.


Polub:
Udostępnij:

13 kwietnia 2019 - Wydarzenie

  • Ostatnie wpisy

  • Chmurka tagów