fbpx
Zaznacz stronę

Polska Zobacz Więcej – muzea za pół ceny

Polska Zobacz Więcej – muzea za pół ceny - Dzieje się... w AMW Hotele
Polska Zobacz Więcej – muzea za pół ceny – Dzieje się… w AMW Hotele

Ruszyła kolejna edycja akcji Polska Zobacz Więcej! Zanocuj u nas, a dzień spędź zwiedzając. Zebraliśmy najciekawsze muzea biorące udział w akcji. Warszawa, Malbork, Rzeszów, Lublin, Radom, Szczecin, Toruń, Łódź i Wrocław pełne są niespodzianek.


Warszawa

Stolica Polski to prawdziwe centrum atrakcyjnych i nowoczesnych muzeów, które zerwały ze stereotypem placówki, do której należy założyć kapcie 😉 W tych innowacyjnych muzeach nawet nie zauważycie, jak czas ucieka.

Malbork

Jak Malbork, to Zamek Krzyżacki! Przenieś wraz z nami do czasów, gdy Zakon Krzyżacki stanowił potęgę, trzęsąc całą Polską!

Rzeszów

Serce Podkarpacia jest perłą architektoniczną, ale i miejscem o ciekawej historii. Przybliżą ją muzea miejskie. Tym zaś, którzy tęsknią do czasów dzieciństwa polecamy Muzuem Dobranocek!

Poznań

Weekend za pół ceny to idealna pora na poznanie historii Poznania! Miasto świętujące 100 rocznicę swojego udanego zrywu zaprasza do swoich historycznych muzeów!

Lublin

Sielski i anielski wschód Polski. Miejsce, gdzie ludzie żyją wolniej i pełniej. Bliżej natury i przyrody. Hołdem dla tego stylu życia jest niewątpliwe przepiękny skansen, probujący przywrócić klimat lubelskiej wsi.

Radom

Czy wiecie, że jeden z najlepszych polskich malarzy epoki młodej polski, Jacek Malczewski urodził się w Radomiu? Nie? To koniecznie odwiedźcie radomskie muzeum!

Szczecin

Fani motoryzacji na pewno będą zachwyceni! Szczecińskie muzeum to zbiór pojazdów , które dziś określamy, jako kultowe.

Toruń

Toruńska oferta jest bogata, niczym dobrze przyprawiony piernik! Do wyboru klasyczne muzea oraz interaktywne warsztaty. Dla każdego to, co lubi!

Łódź

Niedoceniana Łódź to miasto, gdzie sztuka i technika idą ręka w rękę. Pamiętając o tym ciekawym połączeniu, możemy zwiedzić nowoczesne muzea poświęcone zarówno epoce przemysłowej miasta, jak i podkreślające jego wkład w historię polskiej sztuki/.

Wrocław

Ten, kto lubi literaturę na pewno doceni wrocłąwskie muzeum naszej epopei narodowej, Pana Tadeusza. Ten zaś, komu bliższy jest Pratchett, z ciekawością zajrzy do Muzeum Poczty i Telekomunikacji. Być może znajdzie Moista von Lipwiga i sekrary? Jeżeli nawet nie, to pewnym jest, że o poczcie dowie się dużo 🙂

To oczywiście nie wszystkie atrakcje! Śledź naszego bloga Dzieje się… i odkrywaj kolejne atrakcje z Polska Zobacz Więcej!


Polub:
Udostępnij:

28 lutego 2019 - Blog

  • Ostatnie wpisy

  • Chmurka tagów