fbpx
Zaznacz stronę

Polska Zobacz Więcej… z rodziną!

Decydując się na udział w akcji Polska Zobacz Więcej, nie sądziliśmy, że spotka się ona z takim zainteresowaniem naszych Gości. Grzechem byłoby zmarnować kolejne szanse, dlatego z przyjemnością bierzemy w akcji udział ponownie – mówi Wiceprezes AMW Hotele Sp. z o.o.

Polska Zobacz Więcej to akcja, która na stałe zagościła w naszych Hotelach. Od 2016 r. bierzemy udział w promowaniu turystyki w Polsce. W końcu sami możemy gościć turystów w 15 hotelach w 13 miastach Polski. Jednocześnie sami korzystamy – dzięki projektowi Polskiej Organizacji Turystycznej stajemy się rozpoznawalni dla coraz większej grupy potencjalnych gości. Nie tylko my obserwujemy ten pozytywny trend. Jak podaje sama POT, 80% partnerów akcji, dociera do nowych klientów.

Odkryj z nami Polskę

– Nasza sieć to 15 hoteli w miastach, które mają historyczne i kulturowe znaczenie dla całego kraju. Dzięki zróżnicowaniu podmiotów biorących udział w akcji pobyt w naszym hotelu jest dopełnieniem odkrywania naszego dziedzictwa. Największe miasta Polski otwierają swoje muzea oraz zabytki, dzięki czemu całe rodziny mogą bez skrępowania poznać swoja tożsamość. Mogą sobie pozwolić na dłuższą wyprawę, w nieznany im dotąd zakątek kraju, bo akcja gwarantuje im przystępne ceny. –


mówi Ryszard Gitis.

Zarezerwuj czas z rodziną

Ceny rzeczywiście są przystępne. W naszych obiektach zanocujesz już z 50% zniżką. To ważna wiadomość dla odbiorców tej akcji. Obecna edycja Polska Zobacz Więcej przebiega pod hasłem „Zarezerwuj czas z rodziną”. Wspólny wyjazd, którego koszty można obciąć o połowę, stanowi niezastąpione spoiwo dla każdej rodziny. Czas, który poświęcimy sobie nawzajem na familijnej wyprawie, zaowocuje wzmocnieniem więzi i będzie owocował w przyszłości.

Katalog atrakcji

Poznaj naszą ofertę i śledź naszą stronę. Pojawią się na niej atrakcje, które można zwiedzić w ramach akcji. Oprócz noclegu będziesz mógł zaplanować wycieczki, które wypełnią wasz dzień cenną i pouczającą rozrywką. Nie mamy wątpliwości, że znajdziesz coś dla siebie – z roku na rok coraz więcej podmiotów przyłącza się do akcji promowania naszego kraju i jego piękna.


Polub:
Udostępnij:

27 lutego 2019 - Blog

  • Ostatnie wpisy

  • Chmurka tagów