fbpx

AKTUALNE  POSTĘPOWANIA PRZETARGOWE/ OFERTOWE

  • Remont pokoi hotelowych, recepcji i korytarzy na parterze i I piętrze, oraz klatki schodowej Hotelu Kopernik w Toruniu przy ul. Wola Zamkowa 16 (ZMIANA TERMINÓW)  
  • Przetarg na zbycie nieruchomości położonych we Wrocławiu, przy ul. Sołtysowickiej
  • Realizacja w formule Zaprojektuj i Wybuduj polegająca na wykonaniu projektu budowlano-wykonawczego, robót budowlanych i wykończeniowych związanych z wykonaniem parkingu wraz z dojazdem przy Hotelu Kopernik w Toruniu przy ul. Wola Zamkowa 16, wraz z uzyskaniem wszelkich niezbędnych decyzji administracyjnych (ZMIANA TERMINÓW)
  • Realizacja w formule Zaprojektuj i Wybuduj polegająca na wykonaniu koncepcji zarządzania parkingiem, przygotowaniu wytycznych do projektu budowlano-wykonawczego, opracowaniu projektu branżowego oraz dostawy, montażu, konfiguracji, regulacji i przeprowadzenia niezbędnych robót budowlanych i instalacyjnych związanych z wykonaniem systemu parkingowego służącego do kontroli, monitorowania i poboru opłat z parkingu zlokalizowanego przy Hotelu Kopernik w Toruniu przy ul. Wola Zamkowa 16 (ZMIANA TERMINÓW)
  • Wykonanie szczegółowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania inwestycyjnego p.n. „Przebudowa oraz modernizacja wewnętrzna pełnobranżowa (instalacje wod-kan, centralne ogrzewanie, elektryczne, teletechniczne, wentylacyjne z automatyką, klimatyzacyjne, architektura i konstrukcja, aranżacja i wyposażenie wnętrz) wraz z przebudową stacji transformatorowej i sieci elektrycznych w Hotelu „Royal” w Krakowie (ul. Św. Gertrudy 26-29, 31-048 Kraków) i dostosowaniem obiektu do standardu 5*” wraz z uzyskaniem wszelkich decyzji administracyjnych i uzgodnień Postępowanie roztrzygnięte
  • Pełnienie funkcji inwestora zastępczego podczas realizacji zadań inwestycyjnych pn.: „Remont i modernizacja zespołu zabudowań Hotelu „Royal” w Krakowie w zakresie elewacji i dachu budynku oraz izolacji przeciwwodnej zewnętrznych ścian fundamentowych” Postępowanie roztrzygnięte
  • Przetarg ustny nieograniczony na najem lokalu gastronomicznego w Hotelu „Huzar” w Lublinie