fbpx
Zaznacz stronę

Romantyczna kolacja walentynkowa w Kuźni Smaku

Kolacja walentynkowa w Kuźni Smaku - Hotel Mazowiecki - AMW Hotele

Zakochani, przenieście się z nami w klimatyczne lata ’20. Poczujcie smak, oraz wystrój minionej epoki. Na ten specjalny wieczór, szefowie kuchni Kuźni Smaku skomponowali dla Was specjalne menu.

Romantyczna kolacja, przygotowana przez szefa kuchni z myślą o zakochany, to idealna celebracja święta miłości. Kuźnia Smaku, restauracja położona w klimatycznej kamienicy, na parterze Hotelu Mazowieckiego w Warszawie zaprasza do skorzystania z dwóch wariantów kolacji:

Pierwszy składa się z 4 dań ze specjalnie przygotowanego menu, drugi to 3-daniowy posiłek w kwocie z tegoż samego menu. Zakochani sami decydują, na co mają tego dnia ochotę i wpłynie na wyjątkowy klimat tego wieczoru. Bez wątpienia o dobrą atmosferę zadba kieliszek Prosecco lub lampka wina (białe lub czerwone).

Specjalnie przygotowane menu obowiązuje jedynie w dniu 14.02.2019. Koszt 4-daniowej kolacji to 120 zł za osobę, zaś 3-daniowej to kwota tylko 100 zł za osobę. Wszystkie dodatkowe napoje płatne po cenach z karty restauracyjnej. Do całego rachunku doliczony będzie 10% serwis.

Rezerwacja stolików:


Polub:
Udostępnij:

07 lutego 2019 - Blog

  • Ostatnie wpisy

  • Chmurka tagów